NA RYNKU
OD 2007
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Aktualności

W naszych aktualnościach znajdzisesz inspirujące rozwiązania z wykorzystaniem gadżetów reklamowych. Opisaliśmy najpopularniejsze z naszych produktów, tak aby nasi klienci mogli się z nimi lepiej zapoznać i dokonać trafniejszego wyboru. Dowiedz się więcej o gadżetach z naszej oferty oraz o ich zastosowaniu.

Leżaki reklamowe
Leżaki reklamowe2022-02-08

Gadżety reklamowe to nie tylko drobne rzeczy, takie, jak długopis, smycz czy kubek. Jednak bez względu na wielkość skuteczny gadżet reklamowy powinien być przede wszystkim funkcjonalny, trwały i atrakcyjny wizualnie. Cechy te i nie tylko łączy w sobie leżak promocyjny.

czytaj więcej
ECO gadżety reklamowe
ECO gadżety reklamowe 2022-02-08

Gadżety reklamowe to produkty używane w marketingu od lat. Nie dużych wymiarów przedmioty użytkowane są przez przedsiębiorstwa lub organizacje do celów reklamowych. Gadżety reklamowe posiadają widoczną grafikę z logo lub inną bezpośrednio kojarzoną z reklamowanym przedsiębiorstwem.

czytaj więcej
Odzież reklamowa
Odzież reklamowa2022-02-08

Decydując się na odzież reklamową, możesz zapewnić swojej firmie skuteczną reklamę, zwiększając jej rozpoznawalność. Dodatkowo Twoi pracownicy będą bardziej identyfikować się z miejscem pracy. Ta jedna z najskuteczniejszych form reklamy może posłużyć nie tylko pracownikom ale również jako gratyfikacja dla najlepszych klientów.

czytaj więcej
Maski ochronne
Maski ochronne2022-02-08

Pracujemy w Polsce, a nasze produkty docierają do każdego miejsca w Europie. Promujemy wyroby regionalne z naszego kraju na arenie międzynarodowej jako produkt najlepszej jakości i godny zaufania. Razem z innymi producentami obserwujemy i analizujemy sytuację gospodarczą, ekologiczną i społeczną dookoła nas, również po to, aby podjąć działania zapobiegawcze czy wspierające. Jak widać naszą misją od zawsze jest troska o środowisko.

czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję