10 lat
na rynku
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Bądź gotowy na Mundial 2018!

2018-06-06

Już niedługo Mundial 2018?

Chcesz kibicować wspólnie ze swoimi współpracownikami?

My Ci w tym pomożemy!

Wielkimi krokami zbliżają zmagania piłkarskie. To okres silnych emocji nie tylko na murawach stadionów, przed telewizorami i w  ogródkach. Dzięki naszej ofercie gadżetów, będziecie mogli zaopatrzyć swoich współpracowników w akcesoria niezbędne każdemu miłośnikowi piłki nożnej, niezależnie od tego, jaką formę przybiera jego miłość do tego sportu.

Aktywnym sportowo osobom radość sprawią butelki na wodę, frotki lub przenośne zestawy do gry w piłkę, umożliwiające uprawianie ulubionego sportu niemal w każdych warunkach. Jednak nasza oferta nie ogranicza się tylko do nich. Dla bywalców stadionów bardziej przydatne okażą się gwizdki lub kołatki kibica. Jeśli Wasi klienci należą do entuzjastów lubiących otaczać się przedmiotami związanymi z ulubionym sportem, można im zaoferować długopisy tematyczne, zawieszki samochodowe lub breloczki w kształcie piłki. Wreszcie ci, którzy wolą łączyć emocje piłkarskie z drugim polskim sportem narodowym, docenią tematyczny zestaw do grilla.

 

ZOBACZ WIĘCEJ I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję