NA RYNKU
OD 2007
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

ECO gadżety reklamowe

2022-02-08

Gadżety reklamowe to produkty używane w marketingu od lat. Nie dużych wymiarów przedmioty użytkowane są przez przedsiębiorstwa lub organizacje do celów reklamowych. Gadżety reklamowe posiadają widoczną grafikę z logo lub inną bezpośrednio kojarzoną z reklamowanym przedsiębiorstwem.

W Mart’s produkty tego typu są nie tylko skuteczne, użyteczne, trwałe czy ładne ale również ekologiczne. Ekologiczne rozwiązania wpłyną pozytywnie na środowisko naturalne. Pozytywny wpływ zauważalny będzie też w postrzeganiu firmy. Zarówno wizerunek jak i ekologia jest niezwykle ważna w obecnych czasach, dlatego rozwiązania które łącza obie te rzeczy są dobrym wyborem.

 

 

Nasza ekologiczna linia produktów to szeroka gama przyjaznych dla środowiska gadżetów reklamowych. Są one wytworzone z materiałów naturalnych lub z recyklingu. Produkty można poddać recyklingowi. Gadżety ekologiczne dzielimy na pięć kategorii: bambusowe i drewniane, korkowe, z pszenicy i łusek kawy, papierowe i rośliny reklamowe. Są one podzielone według użytych do ich produkcji surowców.

 

Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia kategoria – rośliny reklamowe. Jest to dość nietypowy gadżet reklamowe. Dzięki swojej wyjątkowej formie zostanie zapamiętany, a wraz z nim logo Twojej firmy. W tej kategorii znajdują się gotowe, już wychodowane rośliny ale również kreatywnie wykorzystane nasiona do samodzielnej uprawy. Taki prezent nie dość, że zostanie zapamiętany to jeszcze wzbudzi pozytywne emocje w osobie obdarowanej, którą może być za równo pracownik, klient czy potencjalny klient. Pozytywne emocje związane z kreatywnym prezentem podświadomie wzbudzą dobre skojarzenie z firmą.

 

 

Każdy produkt reklamowy z naszej oferty można znakować. Znakowanie odbywa się za pomocą różnych metod, dopasowanych do konkretnego produktu. Podobnie jak metoda, maksymalny obszar nadruku różni się w zależności od produktu. Grawer laserowy, sitodruk, tampodruk, grawer, transfer cyfrowy to metody dzięki, którym uzyskujemy trwały i dobry jakościowo produkt.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję