10 lat
na rynku
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Mart’s to wiele lat doświadczenia w marketingu i znakowaniu produktów.

Wspieramy naszych klientów w kreowaniu i rozpowszechnianiu wizerunku poprzez tworzenie oryginalnych gadżetów i  upominków firmowych. Współpracujemy z wieloma prestiżowymi markami w całej Polsce. Nadążamy za zmianami rynkowymi i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Wyróżnia nas kreatywność i elastyczność. Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera na rynku

Fakty, liczby

Produkty

Specjalizujemy się w komunikacji wizualnej z wykorzystaniem giftów.

 

Dodatkowo posiadamy własna markę toreb bawełnianych, które idealnie sprawdzają się jako nośnik logo dla każdej firmy. Dysponujemy własnym, rozbudowanym parkiem maszyn do znakowania oraz nowoczesną szwalnią i krojownią, gdzie jesteśmy w stanie wyprodukować setki toreb dziennie. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie – overlockach przemysłowych ze ściegiem wzmacniającym, stebnówkach z automatycznym obcinaniem nici i ryglowaniem. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz dbamy o każdy szczegół wykończenia toreb. Wykonamy nadruk na każdej torbie: sitodrukiem, haftem, termotransferem.

Aktualności

 

POKAŻ WSZYSTKIE
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję