10 lat
na rynku
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

O nas

Witaj, jeśli tu trafiłeś to znaczy, że nie szukasz jedynie gadżetów dla swojej firmy. Mart’s  poza ogromnym asortymentem upominków i gadżetów reklamowych ze znakowaniem lub bez oferuje znacznie więcej. Miła i szybka obsługa, terminowe wykonanie zamówienia, wysoka jakość, indywidualne podejście do każdego zapytania spowoduje, że zakup gadżetów reklamowych stanie się czymś naprawdę prostym i przyjemnym.

 

Chcesz więcej?

 

Z chęcią uszyjemy dla Ciebie torby bawełniane, a na nich nadrukujemy logo Twojej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość zarówno szycia, jak i znakowania, bo na każdym etapie osobiście kontrolujemy proces produkcji.

Jeśli to wciąż za mało napisz do nas, bo wyzwania to nasza specjalność.

Fakty, liczby

Produkcja

Dysponujemy nowoczesną szwalnią i własną krojownią. Posiadamy nowoczesny park maszynowy bazujący na wysokiej klasy sprzęcie – overlockach przemysłowych ze ściegiem wzmacniającym, stebnówkach z automatycznym obcinaniem nici i ryglowaniem. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz dbamy o każdy szczegół wykończenia toreb.

Od 2008 roku uszyliśmy ponad 1 000 000 sztuk toreb. Nasza szwalnia jest w stanie wyprodukować setki sztuk toreb dziennie. Szczegółowa kontrola jakości na poszczególnych etapach produkcji pomaga w sprawnej realizacji zamówień.

Posiadamy również własny, rozbudowany park maszyn do znakowania. Wykonamy nadruk na każdej torbie: sitodrukiem, haftem, termotransferem.

Aktualności

 

Lokalizator notiOne
Lokalizator notiOne
Lokalizator notiOne najczęściej wykorzystywany jest do zabezpieczania kluczy, dzieci w drodze do szkoły, psa, kota roweru lub torebki.
dowiedz się więcej
Rośliny reklamowe
Rośliny reklamowe
Szukasz pomysłu na ekologiczny prezent, ale nie chcesz nim przysporzyć kłopotu obdarowanemu?
dowiedz się więcej
Czas na grila
Czas na grila
Sprawdź naszą ofertę girllowo piknikową!
dowiedz się więcej
Worek na plecy!
Worek na plecy!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy unikalny produkt- worek na plecy
dowiedz się więcej
POKAŻ WSZYSTKIE
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję