NA RYNKU
OD 2007
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

W tej kategorii znajdziesz wiele niezawodnych gadżetów dla koneserów wina, jak również opakowania na prezent w postaci tego trunku. Każdy produkt od ekskluzywnych zestawów po otwieracz, czy torebkę na wino może zostać sygnowany logiem Twojej firmy. Produkty z tej kategorii świetnie sprawdzą się jako wyszukany prezent dla pracowników lub klientów, będąc przy tym nośnikiem reklamy.

Stojaki na wina
Stojaki na wina
Stojaki na wino to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Dodatkowo może być reklamądzięki możliwości umieszczenia na nim logo Twojej firmy. 
więcej
Zestawy do wina
Zestawy do wina
Oferowana przez nas oferta ekskluzywnych zestawów do wina stwarza możliwość wybrania eleganckiego prezentu dla pracowników lub klientów. 
więcej
Akcesoria do wina
Akcesoria do wina
W śród produktów z tej kategorii znajdziesz elektryczne korkociągi, eleganckie karafki do wina oraz coolery.
więcej
Opakowania do win
Opakowania do win
Butelka wina to świetny prezent, a porządne opakowanie zabezpieczające przed potłuczeniem jej to podstawa. W tej kategorii znajdziesz takie opakowania.
więcej
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję