10 lat
na rynku
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Lokalizator notiOne

2018-06-06

Lokalizator notiOne najczęściej wykorzystywany jest do zabezpieczania kluczy, dzieci w drodze do szkoły, psa, kota roweru lub torebki.

notiOne to niewielki lokalizator Bluetooth, który  pomoże zabezpieczyć klucze, samochód, rower, dziecko, psa, portfel itp. W połączeniu z darmową aplikacją, pomaga odnaleźć to, do czego został przymocowany. Dzięki wsparciu telefonów pośredniczących, lokalizuje zgubę zarówno pod kanapą w Twoim domu, jak i na drugim końcu Polski. Obecnie już ponad 1000 000 telefonów w Polsce automatycznie odbiera sygnał notiOne i przekazuje go na telefon odbiorcy.

notiOne jest lekki, odporny na warunki atmosferyczne, a wymienna bateria wystarcza na kilka miesięcy ciągłego użytkowania. Jest to urządzenie nie tylko uniwersalne i bardzo praktyczne, ale również innowacyjne i oryginalne. Trafi w gust każdej osoby, niezależnie od jej płci, wieku czy zainteresowań. Po spersonalizowaniu (naniesienie logo Twojej firmy) może stać się doskonałym gadżetem reklamowym, który przymocowany np. do kluczy, stanie się jednocześnie świetną i trwałą promocją Twojej Firmy.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję