10 lat
na rynku
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Oferta

Potrzebujesz gadżetu reklamowego?

Upominki reklamowe nie mają przed nami tajemnic. Odkryjemy je przed Tobą by wybór był łatwy, a znakowanie trwałe. Stale powiększająca się oferta pozwala zaproponować nam nowoczesne i ciekawe rozwiązania.

Porozmawiaj z nami o reklamie

Zobacz jak w kilku krokach zamówić gadżet marzeń. Ten prosty schemat w szybki i prosty sposób rozwieje wszelkie gadżetowe wątpliwości. Zapewniamy pełną obsługę.

Brief1 Brief

Zadamy kilka prostych pytań, które pozwolą nam dobrać odpowiednie gadżety reklamowe.

Oferta2 Oferta

Otrzymasz od nas propozycje wyselekcjonowanych gadżetów wraz ze zdjęciami i cenami.

Wybór3 Wybór

Gadżety reklamowe to bardzo szerokie pojęcie, a my nie chcemy Cię ograniczać. Wybór należy do Ciebie.

Wizualizacja4 Wizualizacja

Przygotujemy wizualizację z Twoim logo i metodą znakowania

Akceptacja5 Akceptacja

Ty decydujesz czy projekt jest właściwy.

Relizacja i dostawa6 Relizacja i dostawa

Kompletne zamówienie dostarczymy w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Kategorie produktowe

Oferowane przez nas gadżety firmowe to funkcjonalne przedmioty, które ucieszą wszystkich obdarowanych. Aby ułatwić Państwu dostęp do oferowanych przez nas upominków reklamowych podzieliliśmy je na kategorie. Dzięki temu, można szybko oraz wygodnie zapoznać się z całą ofertą. W zależności od wymagań Klienta, zaoferować możemy gadżety firmowe z nadrukiem logo.

Obecnie na rynku firmy prześcigają się w poszukiwaniach coraz to bardziej wyszunaych form reklamy. Dotarcie z przekazem komunikującym markę wymaga użycia różnych narzędzi marketingowych. Jednym z takich narzędzi wykorzystywanych przez działy marketingu jest od wielu lat gadżet reklamowy. W ten sposób firma chce permanentnie podkreślać i wpływać ewolucyjnie na budowę własnego wizerunku w otoczeniu, w którym egzystuje. Materiały promocyjne odgrywają istotną funkcję w budowaniu wizerunku i kształtowaniu tożsamości firmy. Gadżety reklamowe powodują pozytywne nastawienie do przedsiębiorstwa i jego produktów. Ułatwiają kontakty podmiotu z szeroko rozumianym otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym. Poniżej zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który podzieliliśmy na kategorie.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję