NA RYNKU
OD 2007
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Butelka wina to świetny prezent, a porządne opakowanie zabezpieczające przed potłuczeniem jej to podstawa. W tej kategorii znajdziesz opakowanie na jedną, dwie lub sześć butelek. Takie etui będzie wielorazowego użytku, dzięki czemu po naniesieniu na nie logo Twojej firmy zyskasz trwałą reklamę.

kontakt
Torba prezentowa na wino
Torba prezentowa na wino
Torba prezentowa na jedną butelkę wina jest wykonana z drelichu o gramaturze 320g. Wymiary produktu: 11 x 10 x 35 cm (jest to uniwersalny rozmiar na dowolną butelkę wina).
zobacz
Drewniane pudełko na wino
Drewniane pudełko na wino
Pudełko na wino z drewna z uchwytem ze sznurka. Ma ono wymiary 9,5 x 9,5 x 34,5 cm i pomieści jedną, standardową butelkę wina. Produkt wykonany jest z drewna w kolorze naturalnym.
zobacz
Skrzynka na 6 butelek wina
Skrzynka na 6 butelek wina
Elegancka skrzynka na 6 butelek wina. Dostępna w kolorze czarnym. Idealnie sprawdzi się jako opakowanie na prezent lub jako narzędzie do bezpiecznego przewożenia wina.
zobacz
Skrzynka na wino z akcesoriami
Skrzynka na wino z akcesoriami
Skrzyneczka na 2 butelki wina w zestawie z akcesoriami idealnie dopełni prezent w postaci wina. Dołączone do skrzynki akcesoria to: nóż kelnerski, nalewak z zatyczką i okapnik.
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję