NA RYNKU
OD 2007
2200 zadowolonych
klientów
obsługujemy
klientów z 10 krajów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI EN

Stojaki na wino to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Dodatkowo może być reklamądzięki możliwości umieszczenia na nim logo Twojej firmy. Taki stojak wypełniony ulubionym winem może pełnić funkcję ozdobną. W naszej ofercie znajdują się stojaki zarówno na jedną butelkę jak i na 6, czy 12 – każdy znajdzie coś dla siebie!

kontakt
Składany stojak na wino
Składany stojak na wino
Składany stojak na wino wykonany z drewna sosnowego. Dzięki niemu zyskasz dodatkowe miejsce na wino podczas wakacji, czy na imprezie.
zobacz
Bambusowy stojak na wino
Bambusowy stojak na wino
Bambusowy stojak na wino pomieści aż 6 butelek wina. Do tego jest składany co umożliwia łatwe przenoszenie, ale również nie zajmuje on dużo miejsca, gdy nie jest potrzebny.
zobacz
Stojak na wino ze sklejki brzozowej
Stojak na wino ze sklejki brzozowej
Stojak na wino wykonany ze sklejki brzozowej. Ten praktyczny gadżet pełni też funkcję ozdobną. Stojak dostępny jest w kolorze naturalnego drewna i pomieści jedną butelkę wina.
zobacz
Stojak na 12 butelek wina
Stojak na 12 butelek wina
Stojak na 12 butelek wina został wykonany z ciemnego drewna. Ma 8 miejsca na butelek wewnątrz i 4 na górze. Bardzo stabilny. Będzie świetnym prezentem dla miłośników wina.
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję